רחוב האלון 33, רמות יצחק, נשר.
טלפון 24/7: 077-4402501

אודות

קצת עלי - ד"ר שי קהל 

נולדתי וגדלתי באיזור המרכז, את שירותי הצבאי הקרבי עשיתי באחת מיחידות הסיור של חיל השיריון, ועד היום משרת שירות מילואים פעיל.
בשנת 2001 התחלתי את לימודי הוטרינריה באוניברסיטת szent-istvan, שנמצאת בבודפשט שבהונגריה, ואת לימודי סיימתי שם בשנת 2007 בהצטיינות.
לאחר סיום הלימודים, חזרתי לארץ והתחלתי לעבוד במספר מרפאות לחיות בית באזור חיפה והצפון. בשנת 2008 החלתי לעבוד במרפאת "מדי-וט" הפועלת 24 שעות ביממה בחיפה כבית חולים לחיות מחמד, כוטרינר העובד בשעות הלילה וסופי השבוע. במסגרת עבודה זו בה אני עובד עד היום, צברתי נסיון רב בטיפול במקרי חירום, לא בכדי אני מוצא את תחום רפואת החירום מרתק ומאתגר.
בתחילת שנת 2011 פתחתי מרפאה וטרינרית לחיות מחמד בשכונת רמות יצחק בעיר נשר, על מנת לתת שרותי רפואה איכותיים לתושבי האיזור תוך כדי שמירה על הקשר האישי עם הלקוחות (ההולכים על 4 ועל2).
אחד הדברים החשובים בעיניי הוא שיפור והרחבת הידע המקצועי, האוניברסיטה הינה מקום לבסיס טוב, אבל זהו רק בסיס, על הרופא הוטרינר להתמקצע בתחום שבו הוא עובד, להקפיד על התעדכנות שוטפת בנעשה בתחום, וזאת ע"י השתתפות בהרצאות וימי עיון, חיבור למאגרי מידע באינטרנט ושיתוף פעולה עם עמיתים.
אני חבר ארגון הרופאים הוטרינרים לחיות מחמד, וחבר הסתדרות הרופאים הוטרינרים הישראלית.

תחומי עניין עיקריים: רפואת חירום, רפואה פנימית, רדיולוגיה, כירורגיה של רקמות רכות.
                                                   אם יש לכם שאלה, רצון להתייעץ בנושא מסוים, הנכם מוזמנים לצור עמי קשר בטלפון 077-4402501, או לכתוב שאלה בפורום באתר או בעמוד הפייסבוק של המרפאה.
 
 

   

ברוכים הבאים

אתם מוזמנים להצטרף לעמוד הפייסבוק החדש של המרפאה לקבלת עדכונים יומיים. לחצו על האייקון בראש העמוד
 


 סטודנטים וחיילים זכאים להנחה בטיפולים שוטפים.


 מבצע קיץ: ניקוי שיניים לכלבים וחתולים. לפרטים נוספים, צרו קשר.  


חבר בארגון הרופאים
הוטרינריים לחיות בית
מרפאה וטרינרית - ד"ר שי קהל 2012 © כל הזכויות שמורות | רחוב האלון 33, רמות יצחק, נשר | טלפון 24/7: 077-4402501 
לייבסיטי - בניית אתרים